Laboratorium Nanostruktur
Instytut Wysokich Ciśnień PAN
EN - Laboratory of Nanostructures
Institute of High Pressure Physics PAS  

Konferencja Nano PL 2014 Kielce

 

„Nanotechnologia i Zaawansowane Materiały dla Innowacyjnego Przemysłu”

Data: 15-17 października 2014

Miejsce: Targi Kielce INNO TECH EXPO 2014

Rejestracja: https://science24.com/event/nanoPL2014/login

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:

http://labnano.pl/NanoPL/

 

 

Pora na dynamiczny rozwój nanotechnologii w Polsce. Niemal codziennie nowe rozwiązania wykorzystujące nanotechnologie w najprzeróżniejszych dziedzinach: farby, lakiery, kosmetyki, medycyna, stomatologia, elektronika, fotonika, budownictwo, przemysł maszynowy i hutnictwo, chemia i inne. Nanotechnologie ściśle związane są z technologią zaawansowanych materiałów. Konferencja przyśpieszy zastosowania nanotechnologii.

Konferencje Nano Pl, organizujemy od 2007. Służą wprowadzaniu opartych o nanotechnologii rozwiązań w przemyśle oraz pokazaniu najważniejszych kierunków jej rozwoju. Poprzednie konferencje odbywały się w Warszawie. Od 2014 roku będzie ona towarzyszyć międzynarodowym targom InnoTech w Kielcach.

Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii:

http://www.targikielce.pl/innotech/index.php

 

 

Format konferencji: Równy udział przemysłu i naukowców. Zaproszone wykłady, krótkie prezentacje i postery. Firmy wciąż poszukują nowych technologii oferowanych przez naukę. Dlatego zapraszamy naukowców i przedsiębiorców do prezentowania propozycji współpracy. Konferencja skoordynowana jest z Targami InnoTech i wystawą.

Główne tematy: Nanomateriały, Nanomedycyna i bio-nanotechnologie, Grafen, nano-diament i nanowęgle, aparatura produkcyjna i badawcza.

Program konferencji:

Środa, 16 października: Prezentacja możliwości inwestycji i współpracy, oraz atrakcji Województwa Świętokrzyskiego. Liczba miejsc ograniczona.

Czwartek 17 października: nanomateriały, aparatura, urządzenia.

Piątek, 18 października: nanomedycyna, nano-biotechnologia, grafen, nano-diament i nanowęgiel.

Organizatorzy: Instytut Wysokich Ciśnień PAN, Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Pod patronatem: European Materials Research Society oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR). Honorowy patron: prof. Jerzy Kątcki, Przewodniczący Rady NCBiR

Ulotki konferencyjne